Forgotten Realms

Alnag
13.8.2008 23:20
Pár drbů o 4E FR
Pár zajímavých drbů o FR 4e
  • Elminster se ze superhrdiny změnil opět v pasivního, trochu šileného mudrce a zije na farmě a nechce užívat magii.
  • Menzoberranzan stále existuje a je to největší město Temných říší.
  • Evermeet byl přenese do Vílí divočiny, ale jeho odraz zůstává na Abeir-Torilu.
  • Rudí kouzelníci jsou nyní čistou organizaci (bez spojení na nějakou zemi) a jen stíném své bývalé slávy.
  • Thay byla zničena a je plná nemrtvých.
  • Abeir je svět ovládaný draky a prvorozenými. Toril jsou FR skoro tak jak je známe. Byly odděleny Ao(em) když spolu bohové a prvorození bojovali, ale nyní jsou znovu sjednoceny. Abeir nahradil na mapě Mazticu a má rozlohu asi 1/8 Faerunu.
  • Baldurova brána se opravdu rozrostla a je nyní zřejmě největším městem Faerunu.
  • Překvapivě Neverwinter (alias Letohrad) byl zničen.
Autorská citace #1
14.8.2008 00:22 - Malabar
No zajimave informace ( a sem rad za kazde nove :), i kdyz nevim jesli mi pridou jako moc dobry :D Ale tak casem si na to clovek zvykne ...
Autorská citace #2
14.8.2008 01:31 - bigbythewise
Sorry we are, great Sage of Shadowdale. Thou shalt live in the world that changed has beent. Seent you will be as a poor old-fellow, yet thy deeds will never be forgotten.
translation: In the name of the 4E "balance", you will suck..
Autorská citace #3
14.8.2008 07:33 - Nachtrose
A pise se i proc byl Neverwinter znicen? Skoda, za doby hrani NWN jsem si na nej celkem zvyknul :-(
Autorská citace #4
14.8.2008 09:02 - Lotrando
Měl jsem za to, že celé Swordcoast bylo ušetřeno. Stejně jako Cormyr.
Autorská citace #5
14.8.2008 21:57 - Lokken
Podle informaci co mám z candlekeepu tak Neverwinter zničen asi nebyl ale zničen byl LUSKAN!
Dává to víc smysl:Jednak je NW hráčsky oblíbený, a tudíž stejně jako Cormyr,Waterdeep a Sword Coast nedotknutelný, a druhak na podzim má vyjít druhá kniha ságy Transition od R.A.Salvatoreho jménem Pirate King, který se odehrává v Luskanu a má něco společného se smrtí X tisíců jeho obyvatel-narážky na tohle byli už v Orc Kingovi!
Autorská citace #6
14.8.2008 22:01 - Alnag
Jo, Luskan sem zapomněl. :)
Autorská citace #7
18.8.2008 20:44 - Malfin
Já se prokousávám teprve FRCS takže mi nekažte naděje, iluze a radost :) Teď jsem tam teprve svou družinu šoupl :D
Autorská citace #8
19.8.2008 07:09 - unknown
Na http://www.wizards.com/default.asp?x=dnd/4ex/20080819a jsou nějaké specificky FR rituály. Třeba procházení fey portály nebo pozdvihování létajících ostrovů. Rituály mě v 4e hodně baví!
Autorská citace #9
19.8.2008 15:02 - Almi
Kubulinek: Prokousáváš se FRCS pro 4e? Jaká je? V e-podobě či papírové?
Autorská citace #10
19.8.2008 16:31 - yashamaru
Uz jsem psal pm se stejnym obsahem :)
Autorská citace #11
19.8.2008 19:22 - Alnag
Řekl bych, že Kubulinek se prokousává spíš FRCS 3e. ;-) Už proto, že ve 4E to má zkratku FRCG (Campaign Guide).
Autorská citace #12
19.8.2008 19:30 - yashamaru
Aha. No ja si myslim ze na pdf verzi si pockame jeste tak mesic a neco nez to nejaka dobra duse naskenuje. rad bych do toho nahlidl predtim nez si to objednam z amazonu. neni mi lito penez za knizku ve ktere budu hrat, ale je mi lito penez za knizku ktera by se mi pak nelibila a nevyuzil bych ji.
Autorská citace #13
19.8.2008 19:46 - Alnag
Já jsem si skoro jistý, že si FRCG (tedy 4e) verzi nekoupím. Jednak mám FRCS (3e) a necítím potřebu updatovat, za druhé nejsem úplně přesvědčen o jejích kvalitách. Ale jsem plně připraven změnit názor, kdyby se ukázalo, že je to jinak.
Naopak, co si chci koupit je Eberron CG (protože nemám trojkový). Ale to bude až za rok.
Autorská citace #14
19.8.2008 20:21 - yashamaru
Ja jsem pred nekolika roky rozpracoval o skolnich prazdninach svuj svet a to docela podrobne bohuzel jak prazdniny skoncily uz jsem se k nemu nevratil. Zajimave je ze jsem ho mel delany tak ze cely svet pokryvaji pustiny az na par mist kde je civilizace. Bylo to zpusobeno valkou mezi elfy a lidmi pricemz jedna ze stran jako zbran ve valce pouzila mor ktery likvidoval pouze nepritele. Bohuzel vymknulo se to kontrole a spousta lidi zemrela a to co zustalo se zmenilo pokrivilo. Elfove zase pouzili ritual pri kterem zapudili slunce a svet se zahalil do temnoty a pouze na nekolika mistech skrze mraky prosvitalo svetlo az na zem. Na tech mistech vznikala opevnena mesta kde se dalo prezit pestovat. Cely svet byl ve znameni boje o svetlo a pustinami izolovanych mistech. Nerikam ze jsem o nekolik let predbehl dobu :D ale hreje me to u srdce a mimojine to jasne ukazuje na to ze se 4 edice absolutne trefila do meho stylu chapani fantasy. Bohuzel casu uz neni tolik co byvalo a az tedka docenuji pripravene svety. Proto si chci koupit FRCG ma to spoustu veci ktere jsou mi blizke a se kterym jsem pracoval uz driv(alespon doufam - magicky mor, izolovane vyspy civilizace) a je to v systemu ve kterem hraju. Ano da se pouzit i fluff odjinud a pravidla domyslet. Ale par stovek je smesna cena za to ze to nekdo udela za vas. A ten cas se da investovat do hrani.
Autorská citace #15
21.8.2008 08:36 - Lotrando
Autorská citace #16
21.8.2008 09:02 - Alnag
Lotrando, ty seš fakt ďábel(sky rychlej :))
Autorská citace #17
21.8.2008 09:48 - Lotrando
Mám to objednaný a na cestě, ale torrenty jsou prostě rychlejší :).
Snad vám to pomůže se rozhodnout, zda koupit či ne.
Autorská citace #18
21.8.2008 10:44 - Element_Lead
I love u dude :)
Autorská citace #19
21.8.2008 11:14 - Malabar
proste super :)
Autorská citace #20
21.8.2008 14:23 - Gurney
Stihl jsem zatím jen letmo prohlédnout ale graficky to vypadá skvěle.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

ČAS neregistrovaní : 0.0014050006866455 sec;
Nenalezeny žádné záznamy.
1 až 20 z 24 >
ČAS 0.064429044723511 secREMOTE_IP: 18.209.209.246