Forgotten Realms

Alnag
2.2.2008 11:19
Forgotten Realms oplývají magickou mocí a fantastickými prvky. Mystická tajemství šeptají do těm, jež mají uši k slyšení v eóny trvajícím pohybu kontinentů, v chvátajících spádech řek, v každém nádechu tvorů velkých i malých a v kvílivých poryvech větru. Surová magie je divoká materie samého tvoření, němá a bezduchá vůle bytí, zalívající a proudící každým projevem energie na světě.
Autorská citace #1
2.2.2008 11:19 - Alnag
Musím říct, že při překládání tohohle textu jsem si místy říkal Exalted meets D&D. Ti "kouzlem zjizvení" s tou manifestací aury... taky to trochu připomíná ten styl eberronského tetování...
Autorská citace #2
2.2.2008 12:19 - Lokken
Moc pěkný překlad.Sice mě obsah utrvrzuje v tom že se z FR stane Eberron 2 nebo něco podobného ale stejně díky.
Autorská citace #3
2.2.2008 12:26 - Lotrando
Někam ten setting posouvají, zatím netuším kam. Kouká na mě odtamut i WoD :), sem tam nějaké vysvětlení systémových změn, aby to celé sedělo. Uvidíme, do prvních příruček pro setting ještě daleko.
Autorská citace #4
2.2.2008 12:36 - Alnag
Lotrando: Souhlasím, na těch FR je to hodně vidět. (Řekl bych víc, než na tom defaultu). Zřejmě si WotC vytipovali nějaké "cool" trendy, kterým se chtějí přizpůsobit. Řekl bych že to bude víc "MMORPG", víc "anime-like", víc "dark, grim and gritty" a zároveň víc "epic". :o)
Ale k Forgotten Realms jsem nikdy nepřilnul a i teď se mi víc pozdává ten defaultní "points of light" setting než tenhle mišmaš.
Autorská citace #5
2.2.2008 12:45 - Lokken
Alnag:Kéž bys neměl pravdu.
Autorská citace #6
3.2.2008 00:17 - Lotrando
Alnag: jestli si budu moc vybrat, jakej trend upřednostnit a jakej potlačit, tož potom nemám problém.
Autorská citace #7
3.2.2008 00:20 - Lokken
Lotrando:Obávám se že vybrat si budeš moct maximálně tak že si setting přizpůsobíš svému gustu,což jsi asi stejně dávno dělal.
Autorská citace #8
3.2.2008 09:40 - Lotrando
Děláme to tak i se současným FR, GM přebírá nápady, šetří to práci.
No uvidíme, je pravda že nás říručka vodit za ručičku nemusí, ale jsou tu hlavně lidi co po DnD budou sahat poprvé a je asi správně, že se rozhodí více háčků. Aspoň bude ským hrát no a my, staříci co máme rádi to řinčení mečů ve středověku, nebo Tolkienovo elfy tad. půjde pomalu do starého železa :). Koneckonců, 3e nezmizí.
Autorská citace #9
3.2.2008 11:25 - Lokken
Lotrando:No otázka je smysluplnost těch háčků ale jinak máš pravdu.
BTW,třeba to mezi tím starým železem nebude tak špatné,konenčně můžem tam hrát starou 3.E...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

ČAS neregistrovaní : 0.0014748573303223 sec;
Nenalezeny žádné záznamy.
1 až 20 z 25 >
ČAS 0.050590991973877 secREMOTE_IP: 18.215.15.122